Keraminės čerpės pagal kainą ir ilgaamžiškumą yra stogo dangų sąrašo viršūnėje. Jos ne tik solidžiai atrodo, bet yra ekologiškiausios ir bene ilgaamžiškiausios iš visų stogo dangų. Keraminės čerpės pasižymi puikiomis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis.

Monier Smaragdinės molinės čerpės – idealus pasirinkimas kiekvienam, besirenkančiam individualų stilių. Elegantiškos spalvos ir neįprasta rombo forma pastatui suteikia išskirtinę išvaizdą. Tiesiog nepakartojama forma ir plokštumos efektas.

  • Monier Smaragt čerpių privalumai:
  • Unikali rombo forma primena klasikines šiferio dangas;
  • 20 mm kintamas dengimo ilgis – lengviau išdėstyti čerpes jų nepjaustant;
  • Optinė apatinės dalies apsauga ir papildoma pagalbinė montavimo detalė užtikrina simetrišką vaizdą.

Čerpiniai stogai ir toliau išlieka vieni populiariausių Lietuvos rinkoje. Unikalus dizainas ir išlaikoma vertė nenuvils nei vieno savo kliento . Žinoma reiktų nepamiršti, kad renkantis čerpes stogo konstrukcija turi būti tai pat patvaresnė nei įprastai, nes čerpinis stogas yra sunkesnis, bet tai ją daro tik patvaresne ir ilgaamžiškesne. Betoninės čerpės užtikrina, kad stogas bus patvarus ir turės puikų vėdinimą. Tai ilgaamžiškas ir patvarus produktas vertas kliento visų lūkesčių. Mes siūlome aukštos kokybės Monier čerpes.

Aukšta kokybė

Greitas pristatymas

Didelis pasirinkimas

Gera kaina

Scroll to Top
Scroll to Top