Keraminės čerpės pagal kainą ir ilgaamžiškumą yra stogo dangų sąrašo viršūnėje. Jos ne tik solidžiai atrodo, bet yra ekologiškiausios ir bene ilgaamžiškiausios iš visų stogo dangų. Keraminės čerpės pasižymi puikiomis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis.

Monier Rubin 13V klasikinės keraminės čerpės gaminamos iš aukštos kokybės molio, pagal laiko patikrintą technologiją. Monier Rubin 13V čerpės gaminamos su vandens barjeru čerpės viršuju, kurio funkcija yra apsaugoti stogo konstrukciją nuo lietaus ir sniego. Šio tipo čerpės turi šoninį nutekėjimą kodensatui ir lietaus vandeniui.

Monier Granat 13V čerpes galima rinktis net iš 15 skirtingų spalvų: juodos, juodos glazūruotos, juodos kvarcinės,  kaštoninės kvarcinės, pilkos kvarcinės, rudos, rudens raudonumo kvarcinės, tamsiai raudonos kvarcinės, tamsiai rudos kvarcinės, vario raudonumo, žalios glazūruotos, kristalinės juodos kvarcinės, molio raudonumo ir pilkos.

Čerpiniai stogai ir toliau išlieka vieni populiariausių Lietuvos rinkoje. Unikalus dizainas ir išlaikoma vertė nenuvils nei vieno savo kliento . Žinoma reiktų nepamiršti, kad renkantis čerpes stogo konstrukcija turi būti tai pat patvaresnė nei įprastai, nes čerpinis stogas yra sunkesnis, bet tai ją daro tik patvaresne ir ilgaamžiškesne. Betoninės čerpės užtikrina, kad stogas bus patvarus ir turės puikų vėdinimą. Tai ilgaamžiškas ir patvarus produktas vertas kliento visų lūkesčių. Mes siūlome aukštos kokybės Monier čerpes.

Aukšta kokybė

Greitas pristatymas

Didelis pasirinkimas

Gera kaina

Scroll to Top
Scroll to Top