Keraminės čerpės pagal kainą ir ilgaamžiškumą yra stogo dangų sąrašo viršūnėje. Jos ne tik solidžiai atrodo, bet yra ekologiškiausios ir bene ilgaamžiškiausios iš visų stogo dangų. Keraminės čerpės pasižymi puikiomis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis.

Monier Granat 13V čerpės gaminamos iš aukštos kokybės molio, pagal laiko patikrintą technologiją. Monier Granat 13V- čerpė su atskira dviguba banka (Marselio tipo), ji puikiai tinka senamiesčio ir paveldo pastatų renovacijai bei naujų pastatų stogams. Granat 13V čerpės gaminamos su vandens barjeru čerpės viršuju, kurio funkcija yra apsaugoti stogo konstrukciją nuo lietaus ir sniego. Šio tipo čerpės turi šoninį nutekėjimą kodensatui ir lietaus vandeniui.

Monier Granat 13V čerpes galima rinktis iš 4 skirtingų spalvų: juodos, kaštoninės kvarcinės, tamsiai raudonos kvarcinės ir vario raudonumo.

Čerpiniai stogai ir toliau išlieka vieni populiariausių Lietuvos rinkoje. Unikalus dizainas ir išlaikoma vertė nenuvils nei vieno savo kliento . Žinoma reiktų nepamiršti, kad renkantis čerpes stogo konstrukcija turi būti tai pat patvaresnė nei įprastai, nes čerpinis stogas yra sunkesnis, bet tai ją daro tik patvaresne ir ilgaamžiškesne. Betoninės čerpės užtikrina, kad stogas bus patvarus ir turės puikų vėdinimą. Tai ilgaamžiškas ir patvarus produktas vertas kliento visų lūkesčių. Mes siūlome aukštos kokybės Monier čerpes.

Aukšta kokybė

Greitas pristatymas

Didelis pasirinkimas

Gera kaina

Scroll to Top
Scroll to Top