Keraminės čerpės pagal kainą ir ilgaamžiškumą yra stogo dangų sąrašo viršūnėje. Jos ne tik solidžiai atrodo, bet yra ekologiškiausios ir bene ilgaamžiškiausios iš visų stogo dangų. Keraminės čerpės pasižymi puikiomis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis.

Monier Dantegl čerpės gaminamos iš aukštos kokybės molio, pagal laiko patikrintą technologiją. Šio tipo čerpės gaminamos tik vienos tipo ir vienos spalvos- natūralaus molio. Monier Dantegl yra S formos čerpė be falcų, laikantis architektūrinių reikalavimų, ji puikiai tinka senamiesčio ir paveldo pastatų renovacijai bei naujų pastatų stogams.

Čerpiniai stogai ir toliau išlieka vieni populiariausių Lietuvos rinkoje. Unikalus dizainas ir išlaikoma vertė nenuvils nei vieno savo kliento . Žinoma reiktų nepamiršti, kad renkantis čerpes stogo konstrukcija turi būti tai pat patvaresnė nei įprastai, nes čerpinis stogas yra sunkesnis, bet tai ją daro tik patvaresne ir ilgaamžiškesne. Betoninės čerpės užtikrina, kad stogas bus patvarus ir turės puikų vėdinimą. Tai ilgaamžiškas ir patvarus produktas vertas kliento visų lūkesčių. Mes siūlome aukštos kokybės Monier čerpes.

Aukšta kokybė

Greitas pristatymas

Didelis pasirinkimas

Gera kaina

Scroll to Top
Scroll to Top