Cembrit Eurofala beasbestiniai šiferio lapai ,tai tradicinė ir laiko patikrinta  stogo danga puikiai tinkanti naujai statomiems ar renovuojamiems namas. Beasbestiniai lakštai yra populiarūs Lietuvos rinkoje, dėl savo universalumo. Rafinuoti banguotieji lakštai tinka tiek klasikiniam, tieka moderniam įvaizdžiui – švarios gofruotų lakštų linijos suteikia daugybę pritaikymo galimybių ir tarnauja ne tik kaip stogo danga, bet ir kaip dekoratyvinis  elementas.
Cembrit Eurofala danga pasižyminti šiomis savybėmis.:
Patikimumas. Cembrit banguotieji lakštai gaminami iš fibrocemento (portlando cementas su smėliu armuotas celiuliozės pluoštu)  formulės, kuri daro Cembrit gaminius puikia stogo danga su minimalia priežiūra. Taip užtikrindami patvarią ir patikimą stogo apsaugą.
Atsparumas oro sąlygoms
Cembrit fibrocemento gaminiai buvo sukurti Skandinavijos klimatui. Stogas yra atsarus sniegui, krušai, atlydžiui ir lietui. Stiprus karštis ir didelė drėgmė jiems neturi įtakos.
Atsparumas
Cembrit fibrocementas aukštą pH vertę, kuri suteikia stogui didelį atsparumą samanų augimui. Puviniui ir grybeliams sunku įsitvirtinti net drėgnomis sąlygomis, kur gaunama mažai saulės spindulių.
Nedegus
Cembrit beasbestiniai lakštai yra nedegūs ir klasifikuojami pagal standartą EN 13501-1.
Pralaidūs orui
Fibrocementas gali sugerti ir išleisti drėgmę nepakenkdamas jo ilgaamžiškumui. Dėl to Cembrit stogai yra idealus pasirinkimas šlaitiniams stogams.
Montavimas
Greitas ir nesudėtingas pagrindo paruošimas, bei lakštų montavimas.
Patirtis
Cembrit beasbestiniai lakštai gaminami pagal senas tradicijas jau daugiau kaip 100 metų.
Garantija
Gamyklinė garantija suteikiame 15 metų.

Čerpiniai stogai ir toliau išlieka vieni populiariausių Lietuvos rinkoje. Unikalus dizainas ir išlaikoma vertė nenuvils nei vieno savo kliento . Žinoma reiktų nepamiršti, kad renkantis čerpes stogo konstrukcija turi būti tai pat patvaresnė nei įprastai, nes čerpinis stogas yra sunkesnis, bet tai ją daro tik patvaresne ir ilgaamžiškesne. Betoninės čerpės užtikrina, kad stogas bus patvarus ir turės puikų vėdinimą. Tai ilgaamžiškas ir patvarus produktas vertas kliento visų lūkesčių. Mes siūlome aukštos kokybės Monier čerpes.

Aukšta kokybė

Greitas pristatymas

Didelis pasirinkimas

Gera kaina

Scroll to Top
Scroll to Top